Спікери

Тарас Кицмей
Cпівзасновник компанії SoftServe, обраний Президентом Асоціації "Інформаційні технології України" на 2016 рік.
Тарас Кицмей – український підприємець, науковець, економіст і громадський діяч, заслужений економіст України. Компанія SoftServe, яку він співзаснував в 1993 році, зараз одна з найбільших ІТ-компаній в Україні. При створенні компанії, Тарас був ключовою людиною на 25-ти проектах розробки програмного забезпечення. Тарас Кицмей - доцент, кандидат технічних наук, працював у Національному університеті "Львівська Політехніка" в період 1992-2002рр. SoftServe - одна з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення з головним офісом у Львові та Остіні (США), центрами розробки в містах: Київ, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Дніпропетровськ, Харків, а також Софії (Болгарія) та Вроцлаві (Польща) та представництвами в США, Європі та Росії. Станом на кінець 2015 року в SoftServe працює понад 4 000 співробітників, що робить її однією з найбільших IT-компаній не тільки на Україні, але і в Східній Європі. Компанія займається в основному програмуванням в сферах хмарних рішень і SaaS, мобільних продуктів, бізнес-аналітики та проектування користувацьких інтерфейсів для ринків охорони здоров'я, роздрібної торгівлі, фінансів і високих технологій, а також наданням консультаційних послуг у цій галузі.
Віктор Галасюк
Український економіст і політик, почесний президент Асоціації “Інноваційний розвиток України” (UAID), голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва
У 1998 вступив до Національного гірничого університету України. У 2002 отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю "Облік та аудит" у 2003 — диплом магістра з відзнакою за спеціальністю "Економіка підприємства". У 2005 достроково захистив кандидатську дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата економічних наук. У 2008–2009 — член Правління Дніпропетровського філіалу Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). З 2011 — член громадської ради Міністерства фінансів України. У 2012 очолив ТОВ "Біонік Хілл" — керуючу компанію інноваційного парку BIONIC Hill, де працював до вересня 2014 року. З серпня 2014 року — член наглядової ради BIONIC University та президент Асоціації "Інноваційний розвиток України", яка об’єднує у своїх лавах провідні міжнародні та національні компанії у сфері інформаційних та інших високих технологій, машинобудування, мікроелектроніки, енергоефективності, освіти та науки тощо. У грудні 2014 року обраний членом Ради Асоціації платників податків України (АППУ).
Юрій Антонюк
Старший директор EPAM Україна
Понад 25 років працює в галузі розробки програмного забезпечення, з них 15 – у EPAM. Останні 8 років Юрій Антонюк очолює EPAM Україна та відповідає за досягнення бізнес-цілей, планування та економічний аналіз ефективності роботи організації. Він пройшов шлях від розробника програмного забезпечення, проектного менеджера, керівника різних підрозділів до керівника компанії. Заснована в 1993 році, EPAM Systems, Inc. є розробником програмних продуктів. Штаб-квартира компанії знаходиться у США. EPAM працює з клієнтами по всьому світу, використовуючи модель глобальної роботи та офіси у 19 країнах по всій Північній Америці, у Європі, в Азії та Австралії. Згідно з рейтингом Forbes, EPAM посідає перше місце серед технологічних компаній та третє в цілому серед 100 кращих публічних компаній Америки з річним доходом менше $1 млрд.
Олександр Данченко
Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку
У 1997 році закінчив НТУУ "КПІ" за спеціальністю "Конструювання і технологія радіоелектронних засобів". Отримав ступінь МВА у Міжнародному інституті менеджменту (м. Київ) у 2007 році. Має міжнародну освіту — закінчив Інститут адміністративного управління телекомунікаціями ТЕМІС у Канаді. У 1998 очолив компанію "СіТіСі", яка займалася супутниковим зв'язком. З 2001 — генеральний директор телеком-компанії "Датасат". У 2005 на базі компаній "СіТіСі", "Датасат", "Датаком" та "Крокус Телеком" під його керівництвом був створений національний оператор зв'язку "Датагруп". З моменту створення "Датагруп" і до виборів до Верховної Ради (2014) обіймав посаду генерального директора. Комітет з питань інформатизації та зв’язку, який очолює Олександр Данченко, він і ініціював створити. Вперше за час незалежності України у ВР створено комітет, який би опікувався цією сферою. Олександр Данченко у 2004 році отримав державну відзнаку "Почесний зв'язківець України". 
Степан Кубів
Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України
Український політик та громадський діяч. Голова Національного банку України (24 лютого — 19 червня 2014), народний депутат України 8-го скликання (2012–2014), голова Всеукраїнського товариства «Меморіал» ім. Василя Стуса, з 24 лютого по 19 червня 2014 — голова Національного банку України. 14 квітня 2016 року Верховна Рада України призначила новий склад Кабінету Міністрів України, у складі якого Степан Кубів обійняв посаду першого віце-прем'єр-міністра — міністра економічного розвитку України.
Олександра Альхимович
Керуючий директор, Luxoft Ukraine
Олександра Альхімович, керуючий директор Luxoft Ukraine. Олександра займає ключові позиції в Luxoft майже 5 років. На посаді керуючого директора відповідає за розвиток бізнесу в Україні, операційне управління компанією, побудову системи ефективної взаємодії підрозділів. Раніше Олександра працювала на керівних посадах в компаніях Exigen Services і Rainford Milk factory.
Дарія Горницька
Генеральний Директор, Astound Commerce в Україні
На сьогоднішній день досвід роботи Дарії в IT галузі складає 12 років. У Astound Commerce почала кар’єру 8 років тому, пройшовши шлях від Frontend розробника до генерального директора компанії в Україні. У 2013 році закінчила Києво-Могилянську бізнес-школу та отримала другу вищу бізнес освіту. Є постійним учасником панельних дискусій та бере активну участь у різних галузевих форумах. Astound Commerce спеціалізується на рішеннях в області електронної комерції для великих клієнтів по всьому світу. Історія Astound Commerce Україна почалася 10 років тому з офісу в Києві й на даний момент компанія представлена ще в 3 містах: Чернігів, Вінниця та Ужгород. Центри розробки Astound Commerce також присутні в інших країнах - Болгарія (Варна) та Словаччина (Кошице). Серед клієнтів компанії Adidas, Versace, Corcs, Jimmy Choo, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, L'Oreal і багато інших, для яких команда Astound Commerce успішно реалізувала понад 500 проектів.
Ніна Южаніна
Народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
У 1996 році закінчила Технологічний університет Поділля (бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності). До обрання в парламент VIII скликання працювала директором телекомпанії "Експрес-інформ" - засновника "5 каналу", а також аудитором-директором ТОВ АФ "Європейська аудиторська група". З 27.11.2014 р - Верховна Рада України - народний депутат VIII скликання. голова Парламентського комітету з питань податкової та митної політики (з 13.05.2015 р).
Олександр Риженко
Голова Державного агентства з питань електронного урядування
Агентство є центральним органом виконавчої влади, який відповідає за розвиток ІТ галузі в Україні, створює відповідні плани, обробляє та погоджує проекти нормативних документів щодо розвитку галузі. 4 червня 2014 року Кабмін прийняв постанову про реорганізацію Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації у Державну службу з питань електронного урядування. На посаду голови Державного агентства з питань електронного урядування призначений розпорядженням Кабіміну від 6 серпня 2014 №690-р. У квітні-липні 2014 р працював у Мінрегіонбуді начальником управління інформаційних технологій та електронного урядування. З 2006 - 2014 рр. працював у Вінницькій міськраді, на позиціях керівника відділу комп'ютерного та технічного забезпечення апарату, начальника управління комп'ютеризації та телекомунікацій, директора департаменту інформаційних технологій Вінницької міськради.
Ігор Стареправо
Embedded Systems Director, Luxoft
Ігор має 15 років професійного досвіду в ІТ-індустрії: розробці програмного забезпечення та на управлінських позиціях в глобальних компаніях. В Luxoft Ігор управляє департаментом, що розробляє комплексні інтегровані рішення для мультимедіа, автомобільної промисловості та фінансового сектору.
Олександр Медовой
CEO Altexsoft, Голова наглядової ради Харківського ІТ-кластеру
Олександр Медовой працює у сфері розробки програмних продуктів із 2002 року. Перші кроки на своєму професійному шляху Олександр зробив у якості проектного менеджера, після чого він поступово почав створювати стартапи та заcновувати бізнеси. У 2007 році він започаткував власну компанію – AltexSoft, яка наразі є найкращим роботодавцем серед українських SMB IT-компаній. AltexSoft є бутіковою сервісною компанією, що забезпечує виключне сервісне обслуговування у рамках розробки програмного забезпечення, Data Science та ІТ консалтингу. Наразі компанія надає послуги клієнтам із 15 країн по всьому світові та вже реалізувала більш ніж 150 успішних проектів.
Іванна Климпуш-Цинцадзе
Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України
Має вищу освіту. У 1994 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова та отримала диплом спеціаліста з відзнакою за фахом «дефектологія». Здобула також ступінь бакалавра та магістра з міжнародних відносин, референта-перекладача з англійської мови Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка, який закінчила у 1998 році. Протягом 1993 року навчалася міжнародних відносин у Державному Університеті штату Монтана (США), а в 1992 році - на курсі «Історія України. Українська література» у літній школі при Гарвардському українському дослідницькому інституті Гарвардського університету (США). Розпочала свою кар'єру в 1993 році як керівник проекту в Українському центрі незалежних політичних досліджень у Києві, де пізніше очолювала Департамент міжнародних відносин. З 1998 до 2002 рр. працювала в Київському Центрі Інституту «Схід-Захід» керівником проекту та протягом одного року виконувала обов'язки директора Центру. Протягом 5 років, з 2002 до 2007 р., була кореспондентом Української служби Радіо ВВС у США (м. Вашингтон) та на Кавказі (м. Тбілісі). З жовтня 2007 року працювала заступником директора програм, а пізніше - директором міжнародної благодійної організації «Open Ukraine Foundation». Займалася стратегічним плануванням та оперативною реалізацією програм Фонду, спрямованих на підтримку міжнародного співробітництва України, публічної дипломатії, просування позитивного іміджу країни, міжнародного діалогу з питань безпеки. Із середини 2011 року керувала Ялтинською європейською стратегією - міжнародною незалежною мережею, покликаною сприяти розвитку справедливої, демократичної та процвітаючої України та підтримці реформ, необхідних для європейської інтеграції України. З листопада 2014 року була обрана народним депутатом України, працювала Першим заступником Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах, очолювала Постійну делегацію Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї НАТО. Є співавтором книги: "Чорноморський регіон: співробітництво і безпека". 14 квітня 2016 року призначена на посаду Віце-прем’єр-міністра України із питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
Олександр Борняков
CEO, VertaMedia
Вищу освіту отримав у Київському національному авіаційному університеті за спеціальністю «Маркетинг», в 2007-2009 рр. продовжив навчання у Канадському Університеті Нью-Брансвік. У 2007 році створив IT-компанію SoftTechnics, яка займалася веб-розробкою, розробкою мобільних додатків і створенням ігор. Після покупки SoftTechnics чиказькою компанією Intersog, зайняв позицію керуючого партнера. У 2008 став співзасновником компанії VertaMedia зі штаб-квартирою в Нью-Йорку і відділенням в Одесі, і вже в 2012 році компанія стала солідним гравцем на ринку інтернет-реклами. Співзасновник і партнер в компанії Cliсkky, керуючий партнер ангельського seed фонду WannaBiz. За свою кар'єру пройшов всі щаблі: від системного адміністратора до керівника власної IT-компанії.
Roman Hapachylo
Head of Talent Acquisition and TA Marketing at EPAM Systems Ukraine and Bulgaria
Mario Lelovsky
Prezident IT Association of Slovakia
Michał Boni
Member to European Parliament European Union – Ukraine cooperation
Minister of Labour and Social Policy (1991). Member of Parliament of the first term, co-founder of the National Development Plan, the National Action Plan for 2007-2013. Since 2008, the Secretary of State in the Chancellery of the Prime Minister, co-author of "Solidarity across generations 50+", Head of Strategic Advisers to the Prime Minister, in 2009 appointed to the office of the Minister – a member of the Council of Ministers and Chairman of the Standing Committee of the Council of Ministers. The Minister of Administration and Digitization of Poland from 2011 till 2013. Since 01/06/2014 is the Member of the European Parliament.
Ilan Oshri
Professor of Technology and Globalisation Loughborough University
Prof Ilan Oshri received his PhD in technological innovations from Warwick Business School (2003). Since then Ilan held Assistant Professor and Associate Professor positions at Rotterdam School of Management in the Netherlands. Ilan was the founder of the Case Development Centre and also the co-founder of the Global Sourcing Workshop. Ilan is an Associate at the LSE Outsourcing Unit, a regular speaker at industry events and a contributor to various professional magazines. Research Opportunities Ilan has supervised PhD students with the intention to compile a PhD dissertation made of 3 publishable top journal articles. He takes interest in the topics described above and encourages prospective students to contact him directly. Ilan also seek grants at the national and European level and has won £500.000 in European Commission grants under FP6 and FP7 which focused on technology transfer and the management of emergent technologies. He welcomes enquiries from both academics and practitioners taking interest to bid for grants along my line of research interests.
Віктор Валєєв
Модератор панелі, Директор Асоціації "ІТ України"
Віктор Валєєв з відзнакою закінчив факультет прикладної математики НТУУ "КПІ". На громадській ниві працює з 2008 року: на посаді позаштатного радника президента Українського національного комітету міжнародної торгової палати. У 2010 році призначений віце-президентом міжнародної торгової палати, а в 2012 р - першим віце-президентом і керівником апарату. Був членом Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Радник Міністра освіти та науки України (2014).
Олексій Тулін
Founder, Archer Software
Олексiй є лідером компанії з часу ії заснування у 2001р. Наразі займається стратегічним розвитком. Арчер Софтвер - це провідна компанія з розробці програмного забезпечення, яка встановлює партнерство з найбільш динамічними і успішними стартапами і підприємствами в медицинській, автомобільній та фін-тех галузях. Під керівництвом Олексiя компанія з починаючої перетворилася в одного з лідерів галузі в Україні. Компанія має філії у Кієві, Дніпрі і Нью-Йорку. Олексiй сформував усі відділи компанії (дослідження і розробка, маркетинг та продаж, кадри, фінанси, інфраструктура), стандартизував процеси для кожного з відділів та впровадив систему контролю і поліпшення якості послуг з розробки программного забезпечення. Олексiй має ступінь магістра в галузі комп'ютерних наук з Університету Бар-Ілан в Ізраїлі (1998), ступінь магістра в галузі прикладної математики Дніпропетровського Національного Університету (1994).
Олена Кошарна
Засновник та Головний виконавчий директор, Horizon Capital
Олена Кошарна є Засновником і Головним виконавчим директором Horizon Capital. Вона була призначена Головним виконавчим директором у грудні 2014 року, а перед тим була Засновником і Головним фінансовим директором з 2006 року та обіймала керівні посади Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) з 2003 року. Сьогодні Horizon Capital керує трьома фондами, що здійснюють свою діяльність в Україні та прилеглому регіоні – Emerging Europe Growth Fund II (EEGFІІ), Emerging Europe Growth Fund (EEGF) та WNISEF, сукупний капітал яких складає понад $600 мільйонів. Пані Кошарна очолює HorizonCapital, є членом Інвестиційного комітету EEGF і EEGFII та входить до складу ради директорів кількох портфельних компаній HorizonCapital. До заснування Horizon Capital та приходу у WNISEFпані Кошарна у 1998 році виступила співзасновником EBS, однієї з провідних консалтингових компаній в Україні. Пані Кошарна є членом Ради директорів Американської торгівельної палати (ACC) в Україні, організації, яка об’єднує понад 600 компаній. Вона також є членом Наглядової ради Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA), галузевої асоціації, яка є членом організації Invest Europe. Пані Кошарна є Віце-президентом Світового конгресу українців, який представляє інтереси понад 20 мільйонів українців в різних країнах світу, Головою Дорадчої ради Конгресу українців Канади в Україні, членом Наглядової ради Німецько-польсько-українського товариства, міжнародної некомерційної організації з головним офісом у Берліні, та Віце-головою Ради директорів Києво-Могилянської бізнес-школи. Пані Кошарна народилася у Канаді і живе та працює в Україні майже 22 роки. Вона є сертифікованим професійним бухгалтером і здобула диплом з відзнакою в галузі ділового адміністрування в Школі бізнесу Айві (IveySchoolofBusiness) в Канаді.
Артем Мігаєв
Embedded and Networking Software projects expert, GlobalLogic
Andrew Hallam
General Secretary, ASPIRE
Andrew has lived and worked in Poland for seventeen years and was formerly Director of Regional Development and South Poland Director for the British Polish Chamber of Commerce. In 2006, he established South Poland Business Link, a company supporting links between the international business community and local stakeholders, and the South Poland Presidents Club, an informal network of the leading foreign investors in the region. Prior to coming to Poland, Andrew worked in broadcasting and public affairs, for organisations such as the BBC, Channel 4, BSkyB, London Weekend Television, the British Labour Party and the Inner London Education Authority. He first came to Poland in 1989 as a researcher for the BSkyB documentary, “Return of a Soldier,” which charted the emotional return to his homeland of a Polish war veteran 50 years after being forced to leave. Andrew is a graduate of the University of Oxford, where he read English, and an alumnus of the Cambridge University Business and Environment Programme. He also attended the Central and East European University in Prague.
Михайло Сальников
Strategic partner at Group Function IT, Nordea
Mykhaylo Salnykov is an accomplished manager, economist and business development strategist with a doctorate degree and a unique combination of leadership ability and technical skills. He has deep expertise in management, advanced analytics, Big Data, quantitative research, and client relationship management. Mykhaylo possesses more than 12 years of achievements in several industries: finance, data analytics and academia devising innovative solutions that improve business processes and contribute to business/revenue growth. Dr. Salnykov is a creative problem-solver and “renaissance man” with ability to rapidly learn and apply new knowledge and ideas. On multiple occasions he served as an economic advisor and management consultant with 100+ media appearances providing informed opinions on economic and management matters. Dr. Salnykov holds PhD degree in Economics from Simon Fraser University (Canada).
Олексій Сігов
Генеральний директор, Infopulse Ukraine
У 1991 Олексій заснував «Інфопульс», щоб надавати економічно вигідні ІТ-послуги для організацій по всьому світі. Відтоді він є рушійною силою її зростання – від скромної, маленької, приватної компанії до одного з найбільших провайдерів ІТ-послуг в Україні. Наразі він відповідає за загальну стратегію компанії та відіграє ключову роль у співпраці «Інфопульсу» з материнською компанією EVRY. Окрім цього Олексій контролює головні проекти та процеси. До заснування компанії він здобув знання у сфері комп’ютерних наук і вже мав 10-річний досвід інженера програмного забезпечення в українській державній компанії.
Ольга Баранова
Радник, Адвокатське об'єднання Arzinger
Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 10 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії - провідні представники міжнародного та локального бізнесу.
Костянтин Лежнін
Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу, УкрСиббанк BNP Paribas Group
У 1996 році закінчив Російську Економічну Академію імені Г. В. Плеханова. Кандидат економічних наук за спеціальністю «Фінанси і кредит» (2001 р.). З 2001 по 2007 рр. працював в PriceWaterhouse Coopers. C 2007 по 2009 рр. відповідав за роздрібний бізнес (ризик-менеджмент, операційний і проектна діяльність) в Альфа-банку (Росія). З 2009 року - заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group по операційній діяльності. З 2011 року - ЗПП з питань роздрібного бізнесу.
Ян Кайл
Віце-президент з маркетингу, Infopulse Ukraine
Jan Keil, VP of Marketing at Infopulse Ukraine studied industrial engineering at the University of Karlsruhe, one of the oldest European educational institutions, and brings over seventeen years of experience in the IT industry. Jan Keil managed several international companies, led complex wide-scale projects in e-commerce, e-business and automobile and supplying industries. Mr. Keil consolidated his core competences in advertising and marketing by doing commissioned work for medium-sized businesses.
Юлія Сулімова
Засновник і голова правління, ІТ-Кластер Одеси
ІТ-Кластер Одеси - gотужний бекграунд з технічної та культурологічної освіти і багатий досвід роботи як в бізнесі, так і в вузі. Юлія станній рік втілює давню мрію: об'єднати ІТ-спільноту Одеси на системному рівні співпраці бізнесу, освітніх установ, міської та обласної адміністрацій. Завдяки активному багаторічному нетворкінгу, змогла об'єднати в постійному діалозі представників і лідерів всіх учасників ІТ-сфери, залучаючи їх у різноманітні активності. Основне завдання: бути комунікатором і інтегратором ІТ-Одеси.
Pascal Bédel
CTO International Retail Banking, BNP Paribas
Паскаль более 20 лет работает в области внедрения и сопровождения ИТ-решений, в основном для банковской сферы. Он является Главным техническим директором группы и отвечает за ИТ ланшафт банков группы BNP Paribas, работающих на развивающихся рынках.
Рената Чучмай
Senior Vice President and Global HR Executive, SoftServe
Рената Чучмай понад 15 років працює у світових компаніях у сфері управління персоналом. У компанії SoftServe Рената відповідає за впровадження глобальної стратегії розвитку персоналу, основне завдання якої – забезпечити сильну оперативну HR-підтримку для бізнесу у таких стратегічних сферах, як управління кадровим резервом, лідерство, рекрутинг, переваги для працівників, мотивація персоналу та виплата компенсацій. Рената закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет іноземних мов. Розпочала свою кар’єру 1994 року у компанії DHL International, а з 1997 року обіймала посаду адміністративного менеджера в компанії Coca-Cola Amatil. У 2000 році Рената була призначена тренінг-менеджером компанії Nestle, а в 2002 році перейшла в компанію Leoni Wiring Systems на посаду менеджера з управління персоналом. Серед її особистих професійних досягнень – формування структури компанії «з нуля» до 3500 працівників і розробка HR-маркетингових стратегій для компаній України, Словаччини, Тунісу, Єгипту та Китаю.
Олександр Співаковський
Народний депутат України, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти
Народний депутат Верховної Ради України, перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти, професор кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кіберентики Херсонського державного університету, кандидат фізико-математичних наук, доктор педагогічних наук, почесний професор академії імені Яна Длугоша, заслужений працівник освіти України, член спеціалізованої вченої ради К67.051.02 (13.00.02 - "Теорія та методика навчання (математика)"; 13.00.04 - "Теорія і методика професійної освіти"), член спеціалізованої вченої ради Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (13.00.10 - "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"), головний редактор збірника наукових праць "Інформаційні технології в освіті", член редакційної колегії "Видавництва Девід", засновник фонду "Освіта.Наука.Інновації" (OSEF)
Дмитро Овчаренко
Модератор панелі, Керуючий партнер, SBT Systems Ukraine, голова фінансово-правового комітету Асоціації “ІТ України"
Почав свою кар'єру ІТ адвоката з позиції керівника юрслужби в одній з найбільших у Східній Європі публічних ІТ компаній Luxoft, акції якої торгуються на біржі у Нью-Йорку. З 2013 року Дмитро очолив консалтингову компанію SBT Systems Ukraine, яка є BPO (бізнес-процес аутсорсинг) провайдером для ІТ компаній в Україні і надає юридичні, фінансові, бухгалтерські, рекрутингові, візові та інші операційні рішення повного циклу, щоб клієнти змогли сфокусуватися тільки на своєму профільному бізнесі.  У 2014 році навчався в університеті Женеви за програмою "Інтернет-право", у 2015-2016 рр навчається в університеті Каліфорнії за спеціальною програмою "Technology & Law", яка визнана №1 в США для ІТ індустрії. Кандидат юридичних наук (2014). Радник Голови Держслужби України з інтелектуальної власності (2015).
Herve Parmantier
CEO, HiPChannel
Пан Ерве допомагає міжнародним компаніям з різних галузей промисловості, в їх цифровому перетворенні, від стратегії до операцій. Він використовує структуровані методи (наприклад, agile, PMP, ITIL) для досягнення бізнес-цілей компанії, а також здійснює комплексні та багатоканальні стратегії. Він має подвійний досвід (інженер, MBA). Протягом останніх 30 років, він вів програми перетворення для різних груп (наприклад, Renault, Thales, Oracle, Fujitsu, HP / Digital Equipment, Schneider Electric, Siemens, Dow Chemical, Holcim / Lafarge, ...). Ці програми передбачають управління змінами, побудову партнерських відносин, впровадження нових технологій, глобальних послуг і крос-функціональних рішень (наприклад, ERP, CRM), в більш ніж 70 країнах світу. Він також проводить курси в різних Бізнес-школах (International Masters, Executive Programs).
Sabine Demey
Director Software Research&Development, IT, Materialise NV
Sabine Demey is Director Software R&D & IT at Materialise. She holds a Master degree in Computer Science (1991) and a PhD in Robotics (1997) from KULeuven. She joined Materialise in 1997 as a researcher in medical applications of 3D printing where she first launched the personalized 3D printed surgical guides to assist surgeons in dental implant placement. She continued to combine her passions for software engineering and medical applications of 3D printing in the growing company Materialise. She now manages multiple R&D teams world-wide, active in medical image processing, surgical simulation, optimizing additive manufacturing processes, software for design automization, etc. resulting in a software backbone for everybody who wants to apply 3D printing in a professional way. With its headquarters in Leuven, Belgium, and branches worldwide, Materialise is a provider of Additive Manufacturing (AM) software solutions and sophisticated 3D printing services in a wide variety of industries, including healthcare, automotive, aerospace, art and design and consumer products. Materialise has been playing an active role in the field of AM since 1990, through its involvement in AM for industrial and medical applications, by providing biomedical and clinical solutions such as medical image processing and surgical simulations and by developing unique solutions for its customers' prototyping, production, and medical needs.
Юлія Дубова
Associate Vice President of Engineering, GlobalLogic
Ярослав Герман
Director, Software Engineering, EPAM Systems
Костянтин Магалецький
Партнер, Horizon Capital
Костянтин Магалецький працює в компанії з квітня 2009 року. Костянтин має п’ятирічний досвід роботи в Україні та за кордоном в галузі менеджмент-консалтингу та більш ніж двохрічний досвід роботи в галузі фінансового менеджменту в промисловому та споживчому секторах України. Пан Магалецький отримав ступінь МБА в школі бізнесу Чиказького університету та ступінь магістра економічної кібернетики в Київському національному економічному університеті. Він є сертифікованим головним бухгалтером-аналітиком, сертифікованим бухгалтером-практиком та фінансовим консультантом, сертифікованим компанією SAP.
Олена Волошина
Голова українського представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC)
Працює у фінансовому секторі з 1992 року. Очолила українське представництво IFC у 1998 році. До свого призначення обіймала посаду заступника керівника проекту, а пізніше - керівника проекту IFC "Мала приватизація в Україні". На початку 90-х IFC починала в Україні з консультативних програм. Зараз IFC - один із найбільших іноземних інвесторів в країні.
Андрій Ющенко
Виконавчий директор, ISD
Артем Афян
Керуючий партнер, Juscutum
Артем Афян – адвокат, керуючий партнер Juscutum Один із засновників, керуючий партнер адвокатського об'єднання Juscutum з 2008 року, яке відрізняється новаторськими сферами юридичної практики (безпека бізнесу, IT-право, рішення конфліктів та спорів, міжнародне бізнес-адміністрування). • Notable Practitioner in IT & Communications/Media & Entertainment у рейтингу Ukrainian Law firms (2014, 2015). • Входить до ТОП-100 кращих юристів України 2015: Вибір Клієнта за версією видання "Юридична газета" (сфери практик). Артем займається впровадженням інновацій у сферу надання юридичних послуг. Є автором ідеї першого мобільного застосунку адвокатського захисту. Виступає за легалізацію Bitcoin в Україні (з липня 2013 року Juscutum приймає оплату юридичних послуг у біткоїнах). Відстоює право на свободу поширення інформації в Інтернеті. У 2012 році представляв інтереси файлообменного сервісу EX.ua в резонансній справі про вилучення його серверів. Здійснює юридичний супровід державних інвестиційних проектів у сфері інформатизації. Є співавтором законопроекту про заборону на вилучення серверів правоохоронними органами. Постійний учасник робочих та ініціативних груп з розробки законопроектів, спрямованих на лібералізацію в економіці та захист інвестицій в Україні.
Андрій Журжій
Народний депутат України, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
Вікторія Пташник
Народний депутат України
Ігор Гринів
Народний депутат України, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку
Ростислав Чайка
Модератор панелі, Founder, Lviv StartUp Club